به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه پارسیان، حمیدرضا بندگان شامگاه چهارشنبه در نشست با معاون فنی بیمه امید و جمعی از مدیران منطقه ویژه پارسیان ضمن اشاره به سابقه و تشریح اهداف ایجاد منطقه ویژه پارسیان اظهار کرد: در حال حاضر پروژه های عمرانی در این منطقه با سرعت قابل توجهی در حال اجرا بوده و سرمایه‌گذاران نیز فعالیت‌های عمرانی خود را با سرعت پیش می‌برند.

وی اضافه کرد: در همین راستا، پس از آسیب‌شناسی‌های انجام شده، حضور یک شرکت بیمه تخصصی در حوزه مناطق ویژه ضروری تشخیص داده شد.

مشاور اجرایی مدیرعامل منطقه ویژه پارسیان ادامه داد: پس از پیگیری‌های لازم، با موافقت مدیرعامل منطقه و اعضای هیات مدیره، مقدمات حضور شرکت بیمه امید در منطقه ویژه پارسیان فراهم شد.

بندگان ضمن قدردانی از معاون فنی شرکت بیمه امید، اظهار کرد: مطمئنا منطقه ویژه پارسیان در راستای تکمیل زنجیره خدمت‌رسانی به کارکنان، پیمانکاران و سرمایه‌گذاران از هیچ تلاشی برای راه‌اندازی هرچه سریع‌تر شعبه بیمه امید دریغ نخواهد کرد.

نقش بیمه در ارتقای امنیت سرمایه‌گذاری، انکارناپذیر است

نعمتی معاون فنی شرکت بیمه امید نیز پس از شنیدن نظرات و گزارش‌های مدیران مرتبط، ضمن ابراز خرسندی از حضور در منطقه ویژه پارسیان بیان کرد: این منطقه دارای ظرفیت‌های زیادی است که حضور یک بیمه تخصصی در این منطقه ویژه می‌تواند در راستای ارتقای امنیت سرمایه‌گذاری در منطقه، کمک قابل توجهی داشته باشد.
وی پس از بازدید از منطقه و اسکله‌های بندر پارسیان ابراز امیدواری کرد که با توجه به اینکه شخصا شاهد پویایی خاص در منطقه بودم با همه توان و در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به راه‌اندازی شعبه بیمه با نیروی ثابت و مستقر اقدام خواهیم کرد.

نعمتی افزود: اینکه سهم کوچکی در پیشبرد اهداف عالی منطقه ویژه پارسیان و در جهت تکریم کارکنان خدوم و زحمتکش این منطقه و پیمانکاران و سرمایه گذاران داشته باشیم، مایه افتخار و خرسندی است.

گفتنی است؛ در این نشست مقرر شد شرکت بیمه در بحث بیمه درمانی و همچنین بیمه تکمیلی، امتیازات ویژه‌ای برای کارکنان، پیمانکاران و سرمایه‌گذاران منطقه ویژه پارسیان درنظر بگیرد.