به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان، مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پارسیان با صدور پیامی فرا رسیدن نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) تبریک گفت.

درمتن پیام “دکترعلامه” آمده است:

بسمه تعالی

نیمه شعبان روز شکفتن آخرین غنچه زیبای بوستان فاطمی(س) فرخنده‌ترین روز خلقت است؛ اکنون که جهان بیش از هر زمان دیگری در تب انتظار یگانه منجی خود می‌سوزد و انسانیت ظهور پرچمدارحکومتی فراگیر و عدالت گستر را به انتظار نشسته است.

عدالت برای پای‌بوسی قدمش لحظه شماری می‌کند، برماست که در عصر غیبت با انتظار فرج که از برترین عبادت‌هاست، همراه با اصلاح خود و جامعه و مبارزه با ستم و فساد، زمینه‌ساز حکومت جهانی حضرتش باشیم و از پیشگاه حق تعالی ظهورش را طلب نمائیم.

در نظام جمهوری اسلامی ایران، سالروز این میلاد خجسته، به نام سربازان گمنام امام زمان (عج) نامگذاری شده است که به حق شایسته این دلاوران و ارکان مستحکم و شکست ناپذیر نظام در دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی است.

بی تردید امنیت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی حاصل خون پاک شهیدان و فداکاری ایثارگران و تلاش قابل تحسین و درایت وتدبیر هوشمندانه و قابل تقدیر عزیزانی است که سینه ستبرشان مزین به مدال پر افتخار گمنامی یوسف زهرا (س) است.

نام گذاری روز میلاد یگانه منجی عالم بشریت به عنوان هفته بزرگداشت سربازان گمنام امام زمان (عج) انتخابی بجا و شایسته بوده و در حقیقت بیانگر نقش و جایگاه کلیدی و راهبردی این عزیزان در صیانت از ارزش های ناب دین مبین اسلام است.

اینجانب، میلاد مسعود یگانه منجی عالم بشریت حضرت ولی عصر (عج) را به مردم شریف و ولائی شهرستان پارسیان ، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ، همکاران گرانقدر منطقه ویژه و سربازان گمنام امام زمان(ع) تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال تعجیل در فرج مبارک آن حضرت و خدمتگزاری در عصر ظهور ایشان را برای همه محبین اهل بیت (ع) مسئلت می‌نمایم.

سیدعلی اصغر علامه
مدیرعامل