به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان؛ با حضور سردار علی‌حسین رعیتی‌فرد، معاونت روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و فرهاد شیخی، مسئول هماهنگی امور مناطق آزاد تجاری – صنعتی و ویژه اقتصادی،مدیران کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان های هرمزگان،بوشهر و ایلام، سید علی اصغر علامه،مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی پارسیان و جمعی از مدیران این منطقه و شماری از مسئولین شهرستانی و استانی، ادریس دهدار به عنوان مدیر کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه اقتصادی پارسیان معارفه شد.

دهدار که دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مدیریت بازرگانی بوده و با فعالیت های پروژه ای در مناطق نفتی، گازی و … آشنایی کامل دارد،عناوینی چون ریاست در اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان های لاوان و پارسیان،دبیر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری و ریاست شورای هماهنگی دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعیدر شهرستان پارسیان را در روزمه و سوابقش دارد.

وی پیش از این در آخرین پست خود به مدت هفت سال، رییس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان پارسیان بوده که با حکم سید صولت مرتضوی وزیر جدید تعاون،کار و رفاه اجتماعی کشور به عنوان مدیر اداره کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه اقتصادی پارسیان مشغول به فعالیت شد.

همچنین در این آیین از خدمات و تلاش‌های نورالدین الیاسی در طول تصدی مدیریت واحد کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه اقتصادی پارسیان قدردانی شد.

شایان ذکر است: پیشتر طی حکمی نورالدین الیاسی، بعنوان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام منصوب شده بود.

گفتنی است طبق قانون، مدیر کار و خدمات مناطق ویژه و آزاد کشور با معرفی از سوی مدیران عامل این مناطق و تایید وزیر کار منصوب می‌شوند.