به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان، در نشست و بازدید میدانی صابر پناهی دستیار ویژه استاندار هرمزگان به همراه جمعی از مدیران شرکت های زیر مجموعه هلدینگ صنایع پتروشیمی خلیج فارس در دیدار با مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پارسیان همجواری با منطقه پارس جنوبی و عبور خط لوله گاز از منطقه ویژه پارسیان را یک مزیت برای سرمایه گذاران عنوان کردند.

صابر پناهی مشاور و دستیار ویژه استانداری ضمن ابراز خرسندی از تلاش های صورت گرفته در رونق منطقه ویژه اقتصادی پارسیان و استقبال سرمایه گذاران حوزه پتروشیمی در این منطقه، بیان کرد: منطقه ویژه اقتصادی پارسیان می‌تواند به دلیل همجواری با پارس جنوبی و دارا بودن ظرفیت های بندری به قطب صنعتی و پتروشیمی کشور تبدیل خواهد شد.

وی افزود همه باید تلاش کنیم تا موانع را از سر راه سرمایه گذاران برداریم. منطقه ویژه پارسیان دارای ظرفیت های منحصر به فرد برای سرمایه گذاری دارد.

دستیار ویژه استانداری هرمزگان بیان کرد: هلدینگ صنایع پتروشیمی خلیج فارس بزرگترین مجموعه پتروشیمی در سطح کشور و قابل رقابت با نمونه های خارجی خود است که امروز می تواند با همکاری و سرمایه گذاری در این منطقه رو به رشد و مستعد، باعث رونق بیشتر درحوزه پتروشیمی شود.

پناهی افزود: بزودی با کسب اخذ مجوزات از طریق سازمان های مربوطه هلدینگ صنایع پتروشیمی خلیج فارس نیز به جرگه پتروشیمی های موجود در منطقه ویژه اقتصادی پارسیان خواهد پیوست.

وی در پایان ضمن تشکر و قدر دانی از مدیریت جناب آقای دکترعلامه در این منطقه افزودند در طی ۱سال گذشته تا به امروز مجوزات مهمی اخذ شده است که این یعنی مدیرعامل این منطقه با نگاهی دیگر به دنبال جذب سرمایه گذار و رونق منطقه ویژه اقتصادی پارسیان در شهر پارسیان است که این مهم باعث مسرت و خرسندی است.