به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان متن پیام دکتر سید علی اصغر علامه بدین شرح می باشد:

 

«من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق»

بسمه تعالی

چه غرور آفرینند آن عزیزانی که در کمال صداقت و درستکاری در سنگر خدمت به مردم و در جهت تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی، خالصانه از هیچ کوششی دریغ ننموده و با پذیرش غم و شادی و با توکل به ایزد منان و کوله باری از تجربه از جان و مال خود برای رفاه حال مردم می کوشند …

برادر گرامی جناب آقای مهندس دوستی

استاندار محترم، پرتلاش و جهادی استان هرمزگان

اینک که در کنف الطاف خاصه ی الهی درکسوت استاندار در دولت انقلابی وظیفه ی ثمر بخش و موثر در این خطه از سرزمین ایران عزیز می پردازید خدای بزرگ را شاکریم.
بسی شایسته است به مصداق حدیث شریف «مَن لَم یَشکُرِ المُنعِمَ مِنَ المَخلوقینَ لَم یَشکُرِ اللهَ عَزَّوَجَل»صمیمانه ترین مراتب تقدیر و تبریک بنده را به پاس حضور در این منطقه و حمایت از این مجموعه عظیم اقتصادی پذیرا باشید.
هر چند انتظارها از این منطقه خیلی فراتر از این بوده و عواملی همچون تحریم‌ها و کارشکنی ها بی تاثیر نبوده و لیکن به رغم همه مشکلات از همه همکارانم در یکسال گذشته(مدیران،مهندسان و کارگران زحمتکش و ساعی) در این منطقه خالصانه و بصورت جهادی برای توسعه این منطقه تلاش کرده اند سپاسگزارم و امیدوارم باتلاش شبانه روزی خودشان موجب تحول این منطقه و دستیابی آن به اهداف عالی مد نظر گرفته در افق چشم انداز باشند و یقین دارنم آنها تمام تلاش خود را برای نیل به این اهداف بکار خواهند بست و ذره ای کوتاهی نخواهند کرد.
من اعتقاد دارم گشایش دروازه اقتصادی ایران به وسیله منطقه ویژه اقتصادی پارسیان ممکن خواهد بود و نام پارسیان در نقشه جغرافیای طبیعی و اقتصادی کشورمان خواهد درخشید و با تکمیل زیر ساخت ها و استقرار صنایع و شروع تولید،شاهد عمران و آبادانی، افزایش اشتغال پایدار و شکوفایی اقتصادی کشور خواهیم بود.
در شرایطی که کشور در یک جنگ بزرگ اقتصادی به سر می‌برد نیاز است مناطق ویژه اقتصادی به عنوان خط مقدم این جبهه بیشتر مورد توجه و حمایت قرار گیرند تا شاهد ایجاد اشتغال،تولید و ارزش افزوده برای کشور عزیزمان باشیم.
امید است دستورات حضرتعالی مبنی بر حمایت همه جانبه مدیران استانی در تامین زیرساختها و صدور مجوزهای قانونی پایه گذار جهش رونق در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها باشیم.
از خداوند منان آرزوی توفیقات روزافزون جنابعالی را برای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مسئلت می نمائیم.

سید علی‌اصغر علامه
مدیرعامل