به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان سید علی اصغر علامه در پیامی ایام تاسوعا و عاشورای حسینی و شهادت مظلومانه سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) ویاران باوفای ایشان را تسلیت گفت.
متن پیام دکتر علامه بدین شرح می باشد:

اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاه

محرم ماهی است که الفبای آن فداکاری، جانبازی، خلوص و خدامحوری می باشد. محرم یادآور بزرگترین حماسه ظلم ستیزی و آزادگی در تاریخ بشر است . ماه عزای حسینی، ماه فداکاری و گذشت، ماه انتشار امر به معروف و نهی از منکر و ماهی است که باید از آن درسهای زندگی را آموخت و واقعیت اسلام را دریافت و با عزاداری و تکریم آن تاریخ همیشه زنده عاشورا را یاد آور شد.
عاشورا نماد روشنفکری ، عشق و همدلی، عزت ، جهاد، فرهنگ و مکتب انسان سازی است که فرزندان غیور این ملت در تاسی از آن فرهنگ ناب اسلامی با مجاهدت و مبارزه در مقابل دشمنان، به اوج کمال انسانی که همانا شهادت در راه خدا بود دست یافتند.
امید دارم با درک راستین پیام عاشورا، آموزه های قیام ماندگار کربلا را همواره سرمشق زندگی خود قرار داده و به نحوی شایسته یاد و خاطره سرور و سالارشهیدان امام حسین (ع) ، اهل بیت و یاران فداکارش را پاس بداریم.
واینک با قلبی مالامال از غم و اندوه در سوگ سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (علیه السلام ) و یاران باوفایش، فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی را به همه دوستداران اهل بیت علیهم السلام تسلیت و تعزیت عرض نموده،امیدواریم عزاداری همه رهروان راستین آن حضرت به ویژه خانواده بزرگ منطقه ویژه اقتصادی پارسیان مورد قبول درگاه ایزد منّان واقع گردد.

سید علی اصغر علامه
مدیرعامل