به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان متن پیام بدین شرح است:

جمهوری اسلامی ایران با داشتن ذخایر ارزشمندی چون آزادگان مقاوم، هرگز در برابر دشمنان احساس ضعف نخواهد کرد (مقام معظم رهبری)

بیست و ششم مردادماه ، یادآور بازگشت غرور آفرین مردان آزاده ای است که با ایمان راسخ خود در برابر همه فشارهای دشمنان ایستادند و با تحمل دردهای اسارت، نماد مقاومت شدند و وجود خود را در راستای هویت بخشی ملت ایران اسلامی هزینه کردند و با صبر و استقامت خود درس آزادگی را به همه ی ما آموختند و به راستی برقله رفیع انسانیت جای گرفتند.
آزادگان، بی شک ارزشمندترین سرمایه برای ادامه آرمان ‌ها و اهداف امام راحل و شهیدان والامقام هستند که در طول دوران دفاع مقدس با افتخار و سرافرازی از میهن اسلامی ایران دفاع کردند.
بازگشت سرافرازانه آزادگان غیور به میهن عزیزمان، موهبتی است وصف ناپذیر که موجب غرور و فخر ملی شد و روح آزادگی ایرانیان رابه تصویری شکوهمند در تاریخ جهان به ثبت رساند.
اینجانب سالروز ورود این سرمایه ها و یادگاران عزیز دوران دفاع مقدس را خدمت مقام معظم رهبری، تمامی هموطنان به ویژه خانواده های صبور آنان و همچنین کارکنان مجموعه بزرگ منطقه ویژه اقتصادی پارسیان تبریک و تهنیت عرض نموده سلامتی، موفقیت و توفیق روزافزون این عزیزان را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

سید علی اصغر علامه
مدیرعامل
۲۶ مرداد ۱۴۰۰