به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان متن پیام دکتر سید علی اصغر علامه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَفَدَیْنَاهُ بِذِبْحٍ عَظِیمٍ/صافات (۱۰۷)
و ما اسماعیل را در ازای قربانی بزرگ باز رهانیدیم

فرا رسیدن دهم ذی‌الحجه عید سعید قربان، زیباترین تجلی عبودیت و بندگی و فصل قرب الهی را محضر تمامی شما عزیزان خداجو تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.
عیدالاضحی جلوه‌گاه تسلیم، سرسپردگی، عشق و علاقه مخلوق به معبود جل جلاله است که با ایثار عزیزترین و گرانبهاترین دارایی و مکنت خود در پیشگاه قادر متعال، ترجمان نوینی از بندگی و خضوع در پهنه گیتی خلق شد.
این عید، زمان رهایی از تعلقات دنیوی و سرسپردگی بی چون و چرا به درگاه خداوند مهربان است. روز رهایی از هر آن چه غیر خداست و پرشکوه ترین شکل بندگی در برابر عظمت الهی در این واقعه مهم تاریخی به نمایش درآمد.
متأسفانه در سالی که شیوع ویروسی منحوس و شوم کره خاکی را فرا گرفته همه مردم مسلمان از جای جای جهان به ویژه هموطنان خداجو و عاشقان حرم مقدسش را از طواف کعبه محروم ساخته، به درگاه ایزد متعال دست به دعا می‌بریم و خالصانه و صادقانه استعانت طلبیده تا عالم هستی را از شرّ این بیماری پاک سازد، تا ان‌شاءالله با حضور در حرمش، عید قربان را جشن گیریم.

با امید به اینکه همکاران سخت کوش شاغل در منطقه ویژه اقتصادی پارسیان، لبیک گویان خداوند قادر و متعال و هم‌نوا با منادیان حق، عید سعید قربان را ره توشه خشوع و بندگی خود سازند و در راستای سرفرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی و صنعت گام بردارند، ضمن تبریک این عید بزرگ، سعادت حقیقی و سربلندی را برای تمامی جهادگران در خط مقدم جبهه اقتصادی کشور در پرتو رهنمودهای مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) از خداوند سبحان مسئلت می نمایم.

سید علی اصغر علامه
مدیرعامل