به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان در پی در گذشت حجت الاسلام و المسلمین حاج سید مصطفی علامه مهری، اندیشمند نامی،عالم برجسته و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر قم، حجت الاسلام و المسلمین حاج سید محمود علوی در پیامی درگذشت داماد سید علی اصغر علامه، مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان را تسلیت گفت.
متن نامه بدین شرح می باشد:

«بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ»

الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَهٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

جناب آقای دکتر سید علی اصغر علامه
مدیرعامل محترم منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان

بدین وسیله مراتب تاسف و همدردی خود به موجب درگذشت استاد و اندیشمند برجسته، زنده یاد حجت الاسلام و المسلمین حاج سید مصطفی علامه مهری ابراز می‌دارم. بی‌شک نقش برجسته آن عالم فرزانه در ترویج احکام نورانی مکتب اسلام و مذهب اهل بیت عصمت و طهارت، در بین مجامع علمی حوزوی و دانشگاهی و مردم عزیز به نیکی و بزرگی یاد خواهد شد. آثار و تالیفات آن دانشمند عزیز به عنوان میراث گرانبهای وی و باقیات و والصالحات به یادگار خواهد ماند و مورد استفاده دانش پژوهان حوزوی و دانشگاهی قرار می‌گیرد.
اینجانب ضایعه اندوهناک را به ساحت مقدس حضرت ولیعصر(عج) و هم چنین حوزه های علمیه و مراکز دانشگاهی و سلسله سادات جدید القدر و روحانیت بزرگوار منطقه و جنابعالی و بیت مکرم آن عزیز سفر کرده تسلیت و تعزیت عرض می نمایم. از درگاه ایزد منان برای آن استاد و نویسنده نامی غفران و رحمت واسعه الهی و حشر و نشر با اجداد طاهربینش و برای شما و سایر بازماندگان بزرگوار صبری جمیل و اجری جزیل مسالت دارم.

سید محمود علوی
عضو مجلس خبرگان رهبری