به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان مجتبی رضاپور در بازدیدی از منطقه ویژه اقتصادی پارسیان با حضور مهندس احمد جباری نماینده مردم غرب هرمزگان و همچنین با حضور مهندس وجیه الله جعفری معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایمیدرو و مهندس بهزاد محمدی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پتروشیمی ایران افزود: رونق صنایع انرژی بر پارسیان و افتتاح پست های اسکله آن، برای مردم کشور وجوامع محلی قطعا مثمر ثمر است.
وی با اشاره به اشتغال جوانان جویای کار در منطقه ویژه اقتصادی پارسیان بیان داشت: تاکنون کارهای مثبتی در حوزه‌های مختلف با همکاری جوامع محلی درجهت توسعه و رونق صنایع انرژی بر پارسیان صورت گرفته است.
فرماندار پارسیان خواستار تخصیص اعتبارات به این طرح ملی و توجه ویژه در راستای رونق بخشیدن به اقتصاد کشور شد و اظهار داشت:باید در شرایط تحریم ها و همچنین در راستای شعار سال گام های اساسی برداشته شود.

وی در پایان گفت:امیدواریم با تلاش دولتمردان و با حمایت استاندار هرمزگان و وزارت صنعت، معدن و تجارت و با اختصاص اعتبارات بیش از پیش، صنایع انرژی بر پارسیان به عنوان هاپ سوم پتروشمی کشور بزودی شاهد توسعه همه جانبه آن باشیم.