به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان در جلسه ای که به منظور برگزاری برنامه های گرامیداشت هفته کار وکارگر در محل مدیریت کار منطقه برگزار شد، مدیر کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه اقتصادی پارسیان ، با تبریک ماه مبارک رمضان و فرا رسیدن هفته کار و کارگر (پنجم لغایت یازدهم اردیبهشت ماه ) از تجلیل از کارگران نمونه واحدهای مستقر در منطقه ویژه خبر داد.

الیاسی گفت: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری، بنام “سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها ” مزین شده، نقش برجسته کارگران در واحدهای تولیدی، صنعتی، خدماتی و کشاورزی بعنوان یکی از ارکان مهم توسعه و رونق اقتصادی در کشور بیش از گذشته مورد توجه می باشد.

وی اظهار داشت : استفاده از ظرفیت نیروی انسانی کارآمد و با تجربه و بهره مندی از نیروهای بومی تحصیل کرده و جویای کار با تاکید بر جوامع محلی همواره مورد توجه و حمایت دکتر علامه مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی پارسیان در این منطقه صنعتی می باشد.

وی در خصوص نحوه برگزاری برنامه های گرامیداشت هفته کار و کارگر در منطقه گفت: با توجه به شرایط کرونایی کشور و منطقه، امکان برگزاری مراسم به شکل متمرکز با حضور کلیه شرکتها و پیمانکاران منطقه وجود ندارد ، لذا برپایی مراسم و تقدیر از کارگران نمونه با رعایت پروتکل های بهداشتی بصورت درون کارگاهی انجام می گیرد.

ایشان در ادامه ، تهیه و نصب بنر های تبلیغاتی با مضمون کار و کارگری در سطح شهر و منطقه، غباروبی و عطر افشانی مزار شهدا، تجلیل از مقام شامخ شهدا (دیدار با کارگران عضو خانواده ی معظم شهداء )، دیدار با امامان محترم جمعه شهرستان، فرماندار، تجلیل از کارگران نمونه واحدهای کارگری مستقر در منطقه را از جمله برنامه های تکریم از مقام کارگران در این هفته عنوان کرد.

 

هم