به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان متن پیام سید علی اصغر علامه به شرح زیر است:‬‬‬
بسم الله الرحمن الرحیم.
“روز جمهوری اسلامی جز مهم‌ترین و پربرکت‌ترین و تعیین کننده‌ترین روزهای تاریخ ماست.”‫(رهبر معظم انقلاب)‬‬‬
دوازدهمین روز از بهار هر سال یادآور اعلام نتایج حماسه پرشکوه همه پرسی ملت بزرگ ایران برای تاسیس نظام حکومتی با عنوان “جمهوری اسلامی” است که به هیچ یک از ابرقدرت ها وابستگی نداشته باشد.
یوم الله دوازدهم فروردین ماه تجلی یکی از ماندگارترین صفحات زرین انقلاب اسلامی است که نور امید را در دل محرومان و مستضعفان جهان بر افروخت و برای همیشه در تاریخ ماندگار خواهد ماند.
اکنون نهال جمهوری اسلامی ایران که مردم به رهبری حضرت امام خمینی(ره) در این سرزمین کاشتند به درختی تنومند و قدرتمند تبدیل شده است و به خواست خداوند، با ریشه های عمیق خود در برابر تندبادها و توطئه های دشمنان به خوبی ایستادگی می کند‌.
امروز رسالت همه ی ما برای حفظ این هدیه و امانت بزرگ سنگین و محوری است و باید با تکیه بر جوانان خلاق، بهره گیری از توانمندی داخلی و تلاش مستمر گامی موثر در جهت تولید برداریم.
بی شک رهبر معظم انقلاب با بینش شگرف خود به درستی تکیه بر توان داخلی و اهتمام برای جهش تولید را به عنوان راهبردی روشن و کارگشا در این دوره حساس کشور تجویز نمودند و روشن ترین شیوه گرامیداشت سالروز تشکیل نظام جمهوری اسلامی، قدم نهادن در مسیر ترسیم شده می باشد.
منطقه ویژه اقتصادی پارسیان با دارا بودن ظرفیت های کم نظیر می تواند درخواست تحقق این هدف و انجام تعهدات در حوزه کسب و کار و گشایش معیشت عمومی مردم نقش ارزنده ای ایفا نماید و پیام آور شادی برای این مردم باشد.
اینجانب با گرامیداشت فرارسیدن این روز بزرگ درسال تولید،پشتیانی ها و مانع زدایی ها برای آحاد ملت ایران اسلامی به ویژه مردم شریف پارسیان و کارکنان منطقه ویژه اقتصادی پارسیان سعادت و بهروزی را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم و امیدوارم سال پیش رو، سالی توام با تعالی و پیشرفت، همدلی و تلاش برای ساختن سرزمین پر مهرمان ایران با توکل به الطاف الهی و در پرتو رهنمود‌های رهبر معظم انقلاب و زحمات دولت خدمتگذار باشد.

سید علی اصغر علامه
مدیر عامل
۱۴۰۰/۰۱/۱۲