به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان اگر چه امسال شاید به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزاری مراسم جشن نیمه شعبان سخت به نظر می‌رسید اما این مناسبت‌ با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و با حمایت منطقه ویژه اقتصادی پارسیان در فضای باز حسینیه ۱۴ معصوم شهر پارسیان برگزار شد.
در این مراسم ابتدا حجت الاسلام و المسلمین بارانی،امام جمعه شهرستان اظهار داشت:حضرت مهدی (عج) از سلاله پاک پیامبر اسلام است وهنگامی که دنیا پر از ظلم وبی عدالتی شود ظهور می کند ودنیا را ازظلم وبی عدالتی نجات می دهد.
وی افزود: پیامبر اسلام (ص) از آمدن بزرگ مردی ازنسلش به نام امام مهدی خبر داده است که مردی عدالت گستر است.
وی با اشاره به سالروز ولادت امام عصر (عج) گفت: این روز بزرگ به نام روز سربازان گمنام امام زمان(عج) نام گذاری شده است واین سربازان گمنام با گذشتن از جان خود امنیت وآسایش رابرای این مملکت به ارمغان آورده اند.
امام جمعه شهرستان پارسیان در پایان اظهار داشت:یکی از خصوصیات خاص منتظران واقعی پویایی و ولایتمداری است و بر ماست که با بهره گیری از تعالیم حیات بخش دینی و حمایت از مظلومان زمینه ساز ظهور امام زمان (عج) باشیم.
اجرای سرود،مسابقه و نورافشانی از دیگر بخش های این مراسم بود.
گفتنی است در این مراسم به کسانی که همنام با دوازدهمین گل بوستان امامت حضرت مهدی(عج) بودند و به برندگان مسابقات این مراسم، اعضای گروه سرود و نفرات کاروان خودرویی از طرف منطقه ویژه اقتصادی پارسیان جوایزی به رسم یادبود توسط رضاعباسیان،مشاور اجتماعی،کار و امور اشتغال و فرستاده دکتر علامه، مدیرعامل این منطقه اهداء گردید