به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان، دکتر علامه، مدیرعامل این منطقه طی پیامی ۲۵ اسفند سالروز شهادت شهید باکری را گرامی داشت و روز شهردار را به شهرداران و فعالان عرصه مدیریت شهری بخصوص شهرداران شهرستان پارسیان تبریک و تهنیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

هر آنکس خدمت جانان به جان کرد به گیتی نام خود را جاودان کرد

شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.
(مقام معظم رهبری مدظله العالی)

یقینأ توسعه و پیشرفت هر شهری مرهون تلاش بی دریغ مسؤولین خدوم و دلسوزی می باشد که همواره جهت تعالی و ارتقاء آن شهر قدم برداشته و خدمتگزاری را مدال افتخاری برای خود می دانن وبی تردیدنقش و جایگاه شهرداری ها در ایجاد توسعه ، افزایش امید و نشاط اجتماعی نقشی بی بدیل و ماندگار است .
انتخاب روز شهادت شهید باکری به عنوان روز شهردار، بیانگر وظایف شهرداران نسبت به فرهنگ‌سازی و توسعه فرهنگی شهرها در کنار نگهداری و توسعه شهری است.
اهمیت این روز و نامگذاری آن به نام شهردار، نشان دهنده جایگاه ارزشمند شهرداران در پیدایش و گسترش فرهنگ شهر نشینی، اداره شهرها و اجرای پروژه‌های عمرانی و شهرسازی برای توسعه و پیشرفت شهر است که قطعا مسئولیت این حوزه را سنگین‌تر می‌سازد.
اینجانب به عنوان کسی که افتخار حضور در این شغل شریف را داشته ام، روز شهردار را به همه شهرداران و مدیران و جهادگران عرصه مدیریت شهری که در مسیر توسعه،آبادی و مانایی کشور عزیز و اسلامی مان تلاش می کنند و در این روزها در خط مقدم پاکسازی شهری و مانعی در راه شیوع ویروس کرونا هستند تبریک عرض کرده و از درگاه خداوند بزرگ، سلامتی و توفیق روزافزون همه خدمتگزاران این عرصه را آرزو مندم.

سید علی اصغر علامه
مدیر عامل
۱۳۹۹/۱۲/۲۵