به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان؛ متن این پیام بدین شرح است:

«تکریم شهیدان به آن است که این ملت هرگز در برابر سلطه گران مستکبر سرخم نکنند. یاد شهیدان باید همیشه در فضای جامعه زنده باشد»
مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

بسم رب الشهدا والصدیقین

به مصداق آیه شریفه «وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا ۚ بَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ» آنانی که همیشه زنده اند و نزد پروردگارشان روزی داده می شوند.

درود و رحمت خدا برشهدای همیشه زنده ایران، که استقلال، عزت، اقتدار و آرامش امروز میهن عزیز اسلامی، وامدار جانفشانی و از خود گذشتگی آنان است.
زیباترین تأویل و شرح معنی از شأنیت و منزلت شهدا را در فرمایشات مقام معظم رهبری می‌توان یافت آنجا که معظم له، خون شهیدان را تضمین کننده استقلال ملت وسربلندی نظام جمهوری اسلامی برمی شمارند و در جای دیگر می فرمایند: زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست.
امروز نیز مدافعان سلامت در جبهه ایثار اجتماعی با تاسی از رشادت شهدای انقلاب، هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم بسترهای امید و سلامت ملت بزرگ ایران را فراهم می سازند.
حرکت رو به جلوی انقلاب شکوهمند اسلامی و پیشرفت ها و دستاوردهای آن در عرصه های مختلف مرهون خون های پاک و مطهر شهدای گرانقدر است؛ شهدایی که با خون خویش عزت و آزادی و استقلال را به ما هدیه کردند.
اینجانب در روز بزرگداشت شهدا ، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا ایران اسلامی، با آرمان های والای شهیدان گرانقدر در راستای حفظ استقلال و عزت کشور و نظام اسلامی تجدید پیمان کرده و سر افرازی و توفیق بیش از پیش در تأسی از راه،اندیشه و سیره این الگو های بی بدیل را هم برای خود و همه مدیران در خدمتگذاری به هموطنان عزیز از پیشگاه پروردگار متعال آرزومندم و عهد می بندیم که پاسدار واقعی راه مقدس شهدای عزیز باشیم.
یادشان گرامی و راهشان پر رهرو باد.

سید علی اصغر علامه
مدیر عامل
۹۹/۱۱/۲۲