به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان مراسم گرامیداشت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران با حضور جمعی از مدیران، پیمانکاران و کارگران شرکتها و کارگاههای مسقر در سایت دریایی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان برگزار شد.
دراین مراسم مدیر کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه اقتصادی پارسیان گفت: کارگران نقش موثری در پیروزی انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس داشتند.
مهندس الیاسی اظهار داشت: چهل و دومین سالگرد بهار انقلاب اسلامی ایران را حالی جشن میگیریم که شاهد امنیت پایدار، اقتدار و پیشرفتهای نظام جمهوری اسلامی ایران در عرصه های مختلف در جهان هستیم و شعاع نور انقلاب دنیا را در نوردیده است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به نقش تاثیر گذار و برجسته جامعه کار و تلاش در پیروزی انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی اشاره کرد و اظهار داشت: جامعه کارگری کشور شهدای عزیزی را در این مسیر تقدیم کرد که نمونه آن شهید عبدالحسین برونسی از تربیت حیدریه خراسان است که در زمان طاغوت بارها دستگیر و زندانی شد و در جنگ تحمیلی در عملیات بدر در سال ۱۳۶۳ در زمانی که ۴۲ سال داشت بعنوان فرمانده تیپ در شرق دجله شربت شهادت نوشید.
الیاسی در بخش های دیگری از سخنان خود به ویژگیها و رشادتهای این شهید نورانی در جنگ تحمیلی اشاره کرد.
مدیر کار و مسئول کمیته کارگری ستاد دهه فجر منطقه گفت: قشر عزیز و عظیم کارگران همواره بعنوان یک ضلع توسعه با تاسی از فرامین رهبر معظم انقلاب در سنگر تلاش در کنار دولتهای مختلف از اول انقلاب تاکنون رسالت خود را بدرستی انجام داده اند و در توسعه و پیشرفت کشور نقش چشمگیری داشته و دارند.
مهنس الیاسی در پایان ضمن قدردانی از همکاری شرکتها و موسسات مستقر در سایت دریایی منطقه در برپایی آئین های گرامیداشت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران افزود: امسال بدلیل شرایط کرونایی و رعایت پروتکل های بهداشتی برنامه های ویژه جامعه کارگری و کارفرمایی را بصورت محدود و درون کارگاهی برگزار کردیم.
در پایان این مراسم از کارگران برنده و برتر در مسابقات فرهنگی و ورزشی دهه فجر تقدیر شد