به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان، همزمان با ۲۷ دی ماه،دهمین سالگرد تاسیس منطقه ویژه اقتصادی پارسیان،شیخ احمد خنجی،امام جمعه اهل سنت پارسیان با صدور پیامی ضمن تبریک سالگرد تاسیس منطقه ویژه،از اقدامات ارزشمند دکتر علامه از بدو ورود تا به امروز تقدیر و تشکر کرد.
متن پیام بدین شرح می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

۲۷ دی ماه، دهمین سالگرد تاسیس منطقه ویژه اقتصادی پارسیان را به همه مدیران،مهندسان و کارکنان این منطقه تبریک گفته و از خداوند متعال سلامتی و توفیق روز افزون را برای آنها طلب کنم.
منطقه ویژه اقتصادی پارسیان،منطقه ای کم نظیر در کشور است که دارای ظرفیت‌های عظیمی است و ما باید شرایط و فضا را با آگاهی بخشی و جذب سرمایه گذاران در این منطقه مهم فراهم کنیم،چرا که با ورود سرمایه گذاران ،مشکل بیکاری جوانان ما که یکی از دغدغه های امروز ماست رفع خواهد شد.
ما باید با وحدت و همدلی باعث پیشرفت این منطقه شویم و در این راه من مدیر عامل جدید را بسیار پیگیر و پای کار و مصمم دیدم و با اقدامات ارزشمندی که تاکنون انجام داده به ویژه جمع آوری دفتر تهران مرا خوشبین ساخته که ان شاءالله اتفاقات خوبی در این منطقه رقم بخورد.

بنده معتقدم باید به مدیر عامل این منطقه زمان بدهیم و برای موفقیت این منطقه بزرگ اقتصادی همگی همدل و همصدا شویم و مدیر عامل پرتلاش این منطقه نیز توجه به جذب نیروی های بومی و استفاده از ظرفیت های انسانی بومی در سمت های مدیریتی را مورد توجه قرار دهد.
در پایان اینجانب ضمن تبریک دوباره این سال روز، امیدوارم شاهد یک توسعه متوازن در همه ابعاد چه آموزشی،درمانی زیست محیطی و… باشیم و به سایر موارد در کنار پیشرفت فیزیکی این منطقه نیز توجه شود و در نهایت این منطقه برای مردم این شهرستان پرخیر و برکت باشد و باعث تغییر در زندگی مردم و ایجاد آبادانی،اشتغال و آسایش آنان گردد.

احمد خنجی
امام جمعه اهل سنت پارسیان