به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان، صبح امروز،تنی چند از مدیران و کارکنان منطقه منطقه ویژه پارسیان، به مناسبت سالروز میلاد با سعادت حضرت زینب کبری (س) و «بزرگداشت روز پرستار» با حضور در بیمارستان رستمانی پارسیان، اززحمات پرستاران « تقدیرو تشکر» نمودند.
آنها با حضور در بخش های مختلف این بیمارستان، ضمن دیدار با پرستاران هر بخش ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار از خدمات و تلاش شبانه‌روزی این سفیران سلامت به ویژه در ایام شیوع بیماری کرونا با اهداء شاخه گل و شیرینی،تجلیل و قدردانی کردند.
در ادامه دکتر علی اکبری ریاست بیمارستان رستمانی ضمن عرض تبریک روز پرستار گفت:تجربه یک سال اخیر و شیوع بیماری منحوس کرونا و زحمات بی‌دریغ و فداکاری بی‌شائبه همه اعضای کادر درمان و به‌ویژه پرستاران گرانقدر شاغل در بیمارستان رستمانی پارسیان به رغم همه کمبودها درخدمت‌رسانی مبتلایان به این بیماری، به خوبی نشان داد که تقدیر و سپاس از این فرشتگان سپیدپوش که زینب‌گونه، آسایش خود را قربانی می‌کنند تا به دیگران آرامش ببخشند، نباید تنها محدود به یک روز و یک مناسبت باشد.
دکتر اکبری ضمن تشکر و قدردانی از حمایت، مساعدت و همکاری دکتر علامه مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پارسیان با این بیمارستان،اظهار امیدواری کرد این همکاری ها بیش از پیش ادامه داشته باشد.

در پایان دکتر آمنه ماجدی،مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان پارسیان ضمن تبریک زادروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار از اقدامات ارزشمند منطقه ویژه اقتصادی پارسیان در زمینه مقابله با شیوع کرونا ویروس و بیماری کووید ۱۹، از اتخاذ سیاست‌های این مجموعه در اجرای برنامه‌های بهداشتی و پیشگیرانه در مقابله و کنترل اپیدمی این بیماری قدردانی کرد.