به گزارش روابط‌ عمومی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان، مهندس جواد بابایی، رئیس هیات مدیره منطقه ویژه اقتصادی پارسیان و مهندس محمد پوراسفندیاری نائب رئیس هیات مدیره و قائم مقام مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی پارسیان با سرگرد مجید رنجبری، فرمانده سپاه ناحیه شهرستان پارسیان دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار که در سالن جلسات منطقه ویژه اقتصادی پارسیان برگزار شدمهندس بابایی، ضمن تشکر از تلاشهای مداوم سپاه در عرصه های مختلف گفت:سپاه پارسیان به عنوان یک نهاد انقلابی و مردمی در بحران سیل به طور همه جانبه در کنار مردم و مسئولان بود وپس از سیل نیز در بازسازی ها نقش عمده ای را ایفا کرد.
وی با اشاره به اینکه بخش کوچکی از خدمات این نهاد همیشه بیدار در ایام شیوع کرونا ویروس بوده است گفت: امروز سپاه ما با تکیه بر توان داخلی و دستیابی به دانش و فناوری های روز دنیا توانسته است که کارهای بزرگی در کشور انجام دهد که همکاری در ساخت بندر پارسیان به عنوان اولین،بزرگترین و مهمترین بندر صنعتی،معدنی و تجاری کشور با ایمیدرو آن هم در زمان تحریم ها یکی از آن اقدامات بزرگ و ارزشمند می باشد.
وی اظهار امیدواری کرد: همکاری ها و تعامل منطقه ویژه اقتصادی پارسیان با ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بیش از پیش ادامه پیدا کند.
در ادامه سرگرد رنجبری فرمانده ناحیه سپاه شهرستان با بیان این که در شرایط کنونی دشمن از پنجره اقتصاد قصد ضربه زدن به کشور را دارد ، گفت: افزایش خدمت رسانی به مردم، مردم داری و حفظ وحدت و وفاق در کشور از جمله مهم ترین اقداماتی است که برای خنثی کردن نقشه های شوم دشمن معاند باید انجام دهیم.
وی با بیان اینکه نگاه ما به کار شما در مجموعه منطقه ویژه اقتصادی پارسیان به مثابه یک کار جهادی است، گفت:جهاد فقط در صحنه جنگ نیست ، بلکه پایه و اساس اقتصاد و توسعه و‌ در واقع عدم وابستگی است.
سرگرد رنجبری تاکید کرد: مردم همیشه پای انقلاب ایستاده اند و وظیفه ما نیز کم کردن آلام مردم در این شرایط است و باید در جهت خدمات رسانی به مردم ،اشتغالزایی و… از هیچ تلاشی فروگذاری نکنیم .

در پایان این نشست صمیمی مهندس پور اسفندیاری با بیان این که مردم ما مردم خوب و قدرشناسی هستند و هر چه اقدامات و خدمات ما را به عنوان خدمتگزاران خود،بیشتر مشاهده کنند، امیدوارتر می شوند گفت:تعامل سازنده مجموعه سپاه با ایمیدرو و اقدامات جهادی این دو مجموعه زمینه ساز تحقق شعار سال یعنی جهش تولید می‌شود و نهایتا سبب اشتغالزایی و امید آفرینی می شود و ما در مجموعه منطقه ویژه اقتصادی پارسیان از هیچ تلاشی در این زمینه دریغ نخواهیم ورزید.