به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان،در جلسه ای که صبح امروز (چهارشنبه) ۲۸ آبان ماه، در دفتر مدیر عامل این منطقه برگزار شد، اعضای شورای شهر و شهردار پارسیان در یک فضای صمیمی با دکتر علامه مدیرعامل جدید منطقه ویژه اقتصادی پارسیان دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار اعضا شورا دغدغه ها و مطالبات شهروندان را مطرح کردند و دکتر علامه ،مدیرعامل این منطقه به موارد مطرح شده پاسخ داد.
گفتنی است: موضوع اشتغال و آلودگی های زیست محیطی و حمایت های منطقه ویژه از شهرستان در حوزه مسئولیت های اجتماعی از جمله مهمترین مباحثی بود که در این دیدار دو ساعته مورد بحث قرار گرفت
دکتر علامه نیز در این دیدار با اشاره به اینکه منطقه ویژه اقتصادی پارسیان همواره به مسئولیت های اجتماعی نگاه ویژه ای داشته است بیان داشت:طبیعتا حضور سرمایه‌های انسانی منطقه‌ای و بومی و به کارگیری آنها در منطقه ویژه اقتصادی پارسیان می‌تواند بدنه اجتماعی جامعه محلی را به حوزه صنعت متصل کند و این اتصال باعث می‌شود شرایط برای توسعه همه جانبه فراهم‌تر شود.
وی تاکید کرد:ما از همه ظرفیتهای موجود در منطقه ویژه اقتصادی پارسیان استفاده خواهیم کرد و با همفکری و همدلی تصمیماتی را خواهیم گرفت تا بتوانیم شرایطی را بوجود آوریم که در آینده خبرهای خوب از این قطب بزرگ اقتصادی نه تنها در سطح شهرستان ،بلکه در سطح بین المللی منتشر کنیم.
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی پارسیان در پایان اظهار داشت:نوید یک آینده روشن را به مردم شهرستان پارسیان و استان هرمزگان میدهم،مردم بدانند رفع دغدغه های محیط زیستی یکی از اولویت های ماست و در آینده تمهیدات ویژه ای را برای رفع این مشکل بکار خواهیم بست،مشکل اشتغال جوانان شهرستان پارسیان نیز بزودی با رونق پروژه ها و ورود سرمایه گذاران رفع خواهد شد.