به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان دکتر میرزاد مشاور عالی استاندار هرمزگان و مهندس رضاپور فرماندار شهرستان پارسیان از بندر پارسیان بازدید کردند، در این بازدید که با حضور مهندس بابایی سرپرست منطقه ویژه اقتصادی پارسیان و عوامل گمرگ و بندر پارسیان صورت گرفت از اسکله شماره پنج بازدید به عمل آمد و مسائل و مشکلات فرا روی بندر واکاوی شد.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی منطقه، مهندس بابایی ضمن خوش‌آمد به بازدیدکنندگان گفت: حضور شما برای ما مایه دلگرمی است و پشتوانه‌ی خوبی برای ادامه فعالیت می‌باشد. بابایی با بیان این‌که امیدواریم هم‌افزایی و هم‌بستگی ادامه داشته باشد، چشم‌انداز منطقه ویژه اقتصادی پارسیان را خوب و امیدوارکننده توصیف کرد و وعده داد، منطقه تا پایان سال از بحث زیرساخت و باید‌ها عبور می‌کند.
به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان دکتر میرزاد نیز در جلسه‌ی که پیش از بازدید در ساختمان اداری منطقه تشکیل شد، اظهار کرد: استانداری هرمزگان و فرمانداری پارسیان تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا بحث صادرات در منطقه تسریع شود.
مشاور عالی و مدیر پی‌گیریهای ویژه دفتر استاندار هرمزگان با تشریح وضعیت کشور اقتصادی گفت: کشور نیاز به کار جهادی در حوزه اقتصاد دارد و وضعیت ‌فعلی می‌طلبد هر قدمی که می‌توانیم برداریم از این رو با درک شرایط با حداقل‌ها باید کار کرد. وی افزود: پارسیان می‌تواند بعنوان نقطه صادراتی کشور معرفی شود.