به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان در جلسات فنی چند ساعته قبل از ظهر و بازدید از پروژه های راکد و مشکلات سیل سال قبل در بعد از ظهر که با حضور نماینده مجری طرح و جمعی از مدیران مجموعه صورت گرفت:
مهندس بابایی ضمن بازدید از روند پیشرفت پروژه ها و مشکلات آنها در جریان آخرین روند عملیات اجرایی و پیشرفت فیزیکی پروژه ها قرار گرفت و دستورات لازم را در این خصوص برای جلوگیری از حادثه سال گذشته صادر کرد.

وی با اشاره بر عزم راسخ مجموعه منطقه ویژه، همت مجری طرح و حمایت ایمیدرو اظهار داشت:بزودی شاهد جهش در حوزه زیر ساخت های منطقه ویژه خواهیم بود.
مهندس بابایی تصریح کرد:بدون شک منطقه ویژه اقتصادی پارسیان با توجه به استعداد وپتانسیلهای اقتصادی،منابع خدادادی و ویژگی های منحصر به فردی که دارد می تواند مبداء تحولات فوق العاده ای در حوزه توسعه صنایع انرژی بر و ایجاد اشتغالی فراگیر و پایدار باشد.
سرپرست منطقه ویژه اقتصادی پارسیان در پایان اظهار امیدواری کرد:با تلاش،خود باوری،اعتماد و همدلی کارکنان و همت مجموعه ایمیدرو و حمایت های استاندار هرمزگان و سایر مسئولین استانی و شهرستانی پروژه های زیرساختی امسال هم شاهد موفقیت های بیشتر این منطقه باشیم.