به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان؛ جلسه هماهنگی برپایی نمایشگاه اقدامات تحولی انقلاب اسلامی و بسیج در هفته بسیج، با حضور مسئولین شهرستان و نمایندگان منطقه ویژه اقتصادی پارسیان در محل فرمانداری برگزار شد.
مجتبی رضاپور، فرماندار پارسیان در این جلسه با بیان اینکه مسئولین شهرستان همواره در برنامه های بسیج همکاری لازم را دارند، گفت: برپایی نمایشگاه فرصت مناسبی جهت شناساندن ظرفیت های شهرستان است.
وی افزود: شهرستان پارسیان قطب کشاورزی، گردشگری، صنایع دستی و … است و این می تواند بهترین فرصت باشد تا بتوانیم از این ظرفیت ها استفاده نماییم.
وی با اشاره به اینکه پارسیان ظرفیت های فراوانی را دارد، تاکید کرد: این انتقاد وارد که به طور صحیح و مناسب نتوانسته ایم پارسیان را با دیگر نقاط کشور بشناسانیم.
در ادامه سرگرد رنجبری، فرمانده سپاه پارسیان با بیان اینکه نمایشگاه اقدامات تحولی انقلاب اسلامی و بسیج می تواند اثرات مفیدی برای مردم شهر داشته باشد، گفت: مطالبه گری و میز خدمت مسئولین در طول هفته بسیج، برپایی غرفه های منصف جهت خرید آسان تر مردم، غرفه ویزیت رایگان، غرفه اقتصاد مقاومتی و … از جمله خدماتی است که می توانیم به مردم شهرمان ارائه دهیم.
دراین جلسه حجت الاسلام والمسلمین صحرانشین، از پرسنل منطقه ویژه اقتصادی پارسیان ضمن تشکر از این اقدام خوب و اعلام حمایت و همراهی مهندس بابایی مدیر عامل این منطقه با این کار گفت: برای توصیف ارزش بسیج همین کلام امام کافیست که فرمودند:افتخارم این است که خود بسیجی ام، زیرا که گلدسته های رفیع آن اذان شهادت و رشادت سر داده اند. بسیجی باید چنان باشد که برای همه جوانان کشور جذابیت داشته بسیج و آینده بسیج توانمندی های تحسین برانگیز و عظیمی را به نمایش گذاشته است به اعتراف دوست و دشمن، مایه قدرت و توان عظیم و خودجوش بسیج، برای اعتلای انقلاب اسلامی و ایران عزیز بهره مند شد، از این توانمندی ها بسیجی برای عقیده و ارزش های سازنده جهاد می کند.
وی در پایان اظهار داشت:منطقه ویژه اقتصادی پارسیان ،در هفته بسیج که از ۲۹ آبان تا پنجم آذر می باشد،پا به پای غرفه های دیگر ادارات شهرستان پارسیان،به کمک بسیجیان شاغل در منطقه ویژه و همچنین بسیج مهندسی وکارگری و با حمایت کامل مدیر عامل منطقه ویژه حضوری چشمگیر و در خور توجه خواهد داشت.