به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان متن پیام بدین شرح می باشد:

گل رفت و شمیم خوشش اینجاست هنوز
بلبل به هوا ی گل چه شیداست هنوز
رفتی ز جهان اگر چه ای روح خدا
لیکن علم مهر تو بر پاست هنوز

سی و یکمین سالگرد بزرگداشت رحلت جانگداز امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران،بزرگ مردی از جنس صداقت و‌ درایت که با تکیه بر نیروی ایمان، باور درونی، قدرت الهی و با تاسی از فرهنگ عظیم ولایی و نبوی در مقابل ظلم و ستم ایستاد و شهادت یاران ایشان در فاجعه قیام خونین ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ را به عموم مردم شریف ایران به ویژه کارکنان منطقه ویژه اقتصادی پارسیان، تسلیت و تعزیت عرض می­کنم.
بی­ تردید فقدان آن عبد صالح خدا برای ملت قدرشناس ایران همواره ضایعه­ ای جبران ناپذیر خواهد بود هرچند که او در واقع زنده است تا اسلام ناب محمدی (ص) زنده است و او زنده است تا پرچم عظمت اسلام و وحدت مسلمین و نفرت از ظالمین بر افراشته است.

امید است با پاسداری از آرمان های والای بنیانگذار انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و پیروی از منویات رهبر حکیم و فرزانه انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای مدظله العالی همواره برای اعتلای این نظام مقدس و سرافرازی ایران اسلامی تلاش نماییم.

مسعود پاکزاد

 

🔷 آخرین رخدادها،‏‎ اخبار مهم،موثق و به روز هاب سوم پتروشیمی کشور،دروازه طلایی صادارات و واردات ایران و بزرگترین رویداد اقتصادی جنوب کشور را در سایت و پایگاه خبری منطقه ویژه اقتصادی پارسیان به آدرس

https://news.psez.ir/

و اینستاگرام این منطقه به آدرس:
https://www.instagram.com/parsian.sez دنبال کنید

روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان