به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان متن پیام به شرح زیر است:

به نام خدا
صهیونیسم ‌و دولت‌ غاصب‌ و مجعول‌ صهیونیستی‌ در فلسطین‌، محکوم ‌به ‌فناست‌.(مقام معظم رهبری)

*روزجهانی قدس* ،یادگار جاودان معمار کبیر انقلاب، روز تجلی شکوه و عظمت امت اسلامی،روز فریاد علیه ظلم و دفاع از مظلوم،در دنیاست و سال هاست که به برکت روشنگری نظام مقدس جمهوری اسلامی، مسئله قدس و فلسطین خوشبختانه به مهم ترین دغدغه جهان اسلام تبدیل شده است.
هرچند امسال به علت شرایط خاص موجود بر اثر شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور عزیزمان از برگزاری راهپیمایی های منسجم و حماسی محروم هستیم ولی این محدودیت مانع از حمایت ملت شریف ایران اسلامی از مردم مظلوم و ستم کشیده فلسطین نخواهد شد.
در روز قدس متفاوت امسال نسبت به هرسال،همه ما با به نمایش گذاشتن این حماسه با شکوه از طریق رسانه ها و سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی به این روز جلوه ای ویژه ای خواهیم داد و با حضور پررنگ در فضای مجازی ،روز قدس را با تمام قوا و با اقتدار همیشگی، فریاد خواهیم زد.
اینجانب فرا رسیدن روزجهانی قدس را تبریک عرض نموده ، یاد و خاطره شهدای گرانقدر به خصوص سردار شهید حاج قاسم سلیمانی الگوی مبارزان جهان اسلام را گرامی می دارم.
در پایان از خداوند بزرگ می خواهم در سایه قبولی طاعات و عبادات روزه داران عزیز،ضمن رخت بر بستن ویروس ناخوانده کرونا از جهان،زیباترین تقدیر را برای جهان اسلام رقم زده تا شاهد همدلی بیشتر امت اسلامی و برپایی عدل و داد در سراسر جهان باشیم.

*مسعود پاکزاد*
*مدیرعامل*