به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان متن پیام دکتر مسعود پاکزاد مدیرعامل این منطقه چنین است:

بنام خداوند جان و خرد
مناسبت‌های تقویم بهانه‌ایست که هر روز تلاش و زحمات عده‌ای گرامی داشته شود، هشتم اردی‌بهشت هم روز پاس‌داشت و قدردانستن تلاش مهندسان عزیز بهداشت حرفه‌ای و زحمت‌کشانِ ساعی HSE است.
سلامت محیط کار موضوع مهمی است که امسال با حضور نحس ویروس کرونا اهمیت خود را بیش از پیش نمایان نموده است. مهندسین بهداشت حرفه‌ای با شناسایی، ارزیابی و کنترل عوامل زیان‌آور و تهدیدکننده سلامت در محیط کار از وقوع حوادث و بلایایی ناشی از کار می‌کاهند. حوادث ناشی از محیط کار افزون بر خسارات اقتصادی، به خاطر آلام انسانی وقایع و بیماری‌های نشات گرفته از کار، دردناک و متاثر کننده هم هست، ولی خوش‌بختانه تا حد زیادی قابل پیش‌گیری است. آرزو دارم زحمت‌کشان این عرصه با به کار بستن اصول ایمنی و رعایت موازین بهداشت حرفه‌ای، سلامت نیروی کار کشور را ارتقا دهند و امکان رشد اقتصاد ایران عزیز را فراهم آورند.
این روز را به کارشناسان سخت‌کوش بهداشت حرفه‌ای، کارگران، کارفرمایان و کلیه دست اندرکاران ارائه خدمات بهداشت حرفه‌ای کشور به ویژه هم‌کارانم در منطقه ویژه اقتصادی پارسیان شادباش می‌گویم؛ امیدوارم با مشارکت همه‌جانبه و استفاده از فناوری‌های نو، شاهد ریشه‌کنی کرونا باشیم و محیط کاری ایمن و سالم برای فعالیت نیروهایمان فراهم آوریم.

✍️ مسعود پاکزاد
*مدیرعامل