به گزارش  روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان، متن پیام تبریک دکتر پاکزاد به مناسبت “روز جهانی کار و کارگر” به شرح زیر است:

اهمیت و جایگاه کار در مکتب حیات‌بخش اسلام به حدی است که بعد از وجوب نماز که ستون دین می باشد به وجوب کار اشاره شده است. اسلام کار و کارگر را با بهترین صفات ستوده است.
کار نه تنها برای تامین زندگی و استقلال و رهایی از وابستگی به بیگانگان ضروری می باشد، بلکه بعنوان بهترین عبادت و مقدس ترین جهاد مورد تاکید قرار گرفته است.
کار، کارخانه سازندگی و تربیت و تعالی بخش احساسات انسانی است. استعداد انسان با کار شروع می شود و شخصیت او پرورش می یابد.
کارگران ، از ارکان مهم توسعه و تقویت بنیانهای اقتصادی هر جامعه محسوب می شوند و در ارتقاء سطح رفاه و کیفیت زندگی جامعه موثرند.
کارگران از پیش قراولان رونق تولید در خط مقدم جبهه ی اقتصادی کشور هستند که می توانند نقش کلیدی و اساسی را در تحقق شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری بنام سال ” جهش تولید ” نامگذاری شده است، ایفا نمایند.
اینجانب ضمن ارج نهادن به مقام و منزلت و زحمات کارگران عزیز، فرا رسیدن روز جهانی کار و کارگر را به تلاشگران عرصه اقتصادی که با تلاش شبانه روزی خود پیشرفت همه جانبه منطقه را فراهم می نمایند، صمیمانه تبریک گفته، امیدوارم در کنار هم و مدیران شرکتها و پروژه های منطقه در راستای توسعه و تحقق برنامه های سرمایه گذاری، رونق تولید، اشتغالزایی و کسب دستاوردهای عظیم اقتصادی در منطقه ویژه اقتصادی پارسیان بعنوان هاب سوم پتروشیمی کشور گامهای اساسی برداشته شود.
از خداوند سبحان برایتان سلامتی، تندرستی و موفقیت و سربلندی خواهانم.

مسعود پاکزاد
مدیر عامل

🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷

🔷 آخرین رخدادها،‏‎ اخبار مهم،موثق و به روز هاب سوم پتروشیمی کشور،دروازه طلایی صادارات و واردات ایران و بزرگترین رویداد اقتصادی جنوب کشور را در سایت و پایگاه خبری منطقه ویژه اقتصادی پارسیان به آدرس
https://news.psez.ir/

و اینستاگرام این منطقه به آدرس:

https://www.instagram.com/parsian.sez

دنبال کنید

روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان