به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان، دکتر مسعود پاکزاد مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پارسیان،در پیامی فرارسیدن اعیاد شعبانیه، سالروز ولادت باسعادت امام حسین(ع) و روز پاسدار، ولادت حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز و ولادت امام زین العابدین(ع) را تبریک و تهنیت گفت.
متن پیام به این شرح است:
بسمه تعالی
شعبان ماه دعا و مناجات با خداست، ماه تهذیب و آمادگی برای ورود به ضیافت الهی است.
در تاریخ دین مبین اسلام، ماه مبارک شعبان، مزین است به طلوع انوار تابناکی از آسمان ولایت و امامت که باطلوع نورانی خود، روشنی بخش دلها و دیدگان مومنین خداجویند.
*روزهای آغازین ماه شعبان، همزمان با فرخنده میلاد با سعادت سرور و سالار آزادگان جهان، حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، قمر تابناک هاشمی، بزرگ جانباز دشت نینوا، حضرت ابوالفضل العباس(ع) و سید الساجدین، حضرت زین العابدین(ع) است.
نامگذاری سالروزمیلاد خجسته سرورجوانان بهشت و قهرمان حماسه کربلا به عنوان روزپاسدار و نامگذاری میلاد علمدارکربلا به عنوان روز جانباز نشانه ای ازپیوند عمیق انقلاب اسلامی با سرزمین نینوا و ستاره های تابناک آن است.*
*اینجانب فرارسیدن ایام خجسته و پربرکت شعبانیه و مناسبت های فرخنده این ماه را به مجموعه پرتلاش منطقه ویژه،مردم شریف شهرستان پارسیان و همچنین غیورمردان جانباز و ایثارگر و پاسداران همیشه پیروز و خانواده معظم شهداء تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

مسعود پاکزاد
مدیرعامل