به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان، ، به مناسبت هفته بسیج، اجتماع بزرگ بسیجیان با شعار ”شکوه اقتدار” با حضور مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پارسیان ، مسئولین شهرستانی و بسیجیان شهرستان  در سالن خیبر پارسیان برگزار شد.

نیروهای شاغل در منطقه ویژه اقتصادی پارسیان هم پا به پای سایر مردم و بسیجیان، در راستای اهمیت قائل شدن به مسئولیت های اجتماعی و اهمیت بسیج و نقش حساس  آن در جامعه و در شرایط کنونی ,در این مکان حاضر شدند و در این امر اجتماع بزرگ  مشارکت نمودند.

در حاشیه این همایش دکتر پاکزاد ضمن تبریک هفته بسیج، به نقش بسیج در شرایط حساس کنونی اشاره کرده  و اظهار  داشت: بسیج در عرصه‌های مختلف از اول انقلاب نقش‌آفرینی کرده  و اکنون نیز در هرجایی که احساس نیاز باشد می تواند خدمات رسانی کند.

وی تاکید کرد: بسیاری از نیروهای شاغل در منطقه ویژه اقتصادی پارسیان ، عضو بسیج بوده یا با این نهاد همکاری داشته اند.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پارسیان در پایان یاداور شد: دشمن در ابعاد گوناگون در جنگ اقتصادی وارد میدان شده و تمام توان خود را برای ضربه زدن به کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران به کار بسته است، ولی حضور پرشور مردم در عرصه‌های مختلف بهترین سپر علیه این توطعه‌ها می‌باشد.

شایان ذکر است: از ۳۰ آبان تا ۵ آذرماه هفته بسیج در کشور نامگذاری شده‌؛ بسیج مستضعفین در سال ۱۳۵۸ به فرمان امام خمینی (ره) تشکیل شده‌است.