به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان ،مدیرعامل و اعضای هیات مدیره منطقه ویژه اقتصادی پارسیان عصر دیروز با ناصر شریفی نماینده مردم بندرلنگه، بستک و پارسیان در مجلس شورای اسلامی نشستی را برگزار کردند.

در پایان این نشست مهندس حسن شاهرخی،مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پارسیان ضمن تشکر از حمایت ها در اخذ مجوازات گرفته شده منطقه ویژه اقتصادی پارسیان تاکنون به ویژه مجوز اخیر مرز مجاز دریایی و همچنین فراهم کردن شرایط تسهیلی  لوح تقدیری را به ناصر شریفی اهدا کرد.

متن لوح تقدیر به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای مهندس ناصر شریفی
نماینده محترم مردم بندرلنگه، بستک و پارسیان در مجلس شورای اسلامی

با عرض سلام و تبریک توفیقات حضرت عالی از بدو قبول این مسئولیت بزرگ، بدینوسیله بر خود لازم می‌دانیم به عنوان مدیرعامل و اعضای هیات مدیره منطقه ویژه اقتصادی پارسیان با اعتنا به حدیث شریف «من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق» از تلاش‌ها و زحماتی که کشیده شده از جمله مجوز استقرار گمرک، مجوز احداث بزرگترین بندر صنعتی- معدنی، مجوز رفع تعهد ارضی،مجوز محیط زیست بندر به ویژه مجوز اخیر مرز مجاز دریایی و همچنین فراهم کردن شرایط تسهیلی و رفع مشکلات پیش پای تولید، ایجاد اشتغال مولد و به جریان انداختن چرخ های صنعت در پارسیان، تشکر و قدردانی نماییم.

با نوع نگاه حمایتی که شما، وزارت صمت و ایمیدرو،استاندار پرتلاش هرمزگان و مردم خونگرم پارسیان دارید به‌طور حتم منطقه ویژه اقتصادی پارسیان، بزرگترین رویداد اقتصادی کشور علاوه بر منافع اقتصادی، منافع اجتماعی و فرهنگی مناسبی را برای مردم پارسیان و هرمزگان در بر خواهد داشت.

اهتمام مستمر و گام های استوار و مطمئن حضرت عالی در مسیر پیشبرد، پیشرفت و ارتقای اهداف و آمال عالی  پارسیان و غرب هرمزگان، بسی شایسته ی تقدیر و تشکر است و این لوح سپاس در کمال امتنان و افتخار تقدیم شما می گردد.از درگاه احدیت، تداوم موفقیت، سلامت و سعادت، مسالت داریم.