مهندس حسن شاهرخی، مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پارسیان در پیامی هفته‌ی دفاع مقدس را تبریک گفت و یاد و خاطره‌ی شهیدان، ایثارگران و آزادگان سرافراز را  گرامی‌داشت و بر پاس‌داشت ارزش‌ها تأکید کرد. به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان متن پیام بدین شرح است.

در تقویم پر افتخار این کهن بر و بوم کم نیستند روزهایی که یادآور دلاوری‌ها و جان‌فشانی‌ ابرمردان ایرانند، در این بین هفت روز ۳۱ تا ۷ مهر که به نام  هفته دفاع مقدس در اذهان جا افتاده  است روزهایی خاصی هستند که جمهوری اسلامی با آن‌ها ماهیت یافته و ایران کهن بواسطه‌اش جانی تازه گرفته و عزیر و ارجمندتر شده است.

و درس و اندرزهایش آموزه و الگوی همگان باشد. گنجینه‌ی دفاع مقدس ما بخاطر وجود بزرگ‌مردان و شیرزنان خداجو و پیراسته از پلیدی پر از داشته‌های ارزشمندیست که به ما شهامت ایستادن و به پا خواستن و در مسیر متعالی انقلاب گام برداشتن را ارزانی می کند.

وظیفه‌ی امروز ما از آنان که دفاع مقدس را رقم زدند بسی سخت‌‌تر و ارزش‌مندتر است؛ زیرا ما علاوه بر حراست و پاس‌داری از همه آن خوبی‌ها باید پیوسته کوشش نماییم تا در مسیر نورانیشان پا پیش گذاریم و قافله را به منزل مقصود برسانیم.

بر همه ماست در هر جایگاه و با هر توش و توانی از آن به حق پیوستگان الگو گیریم و وظیفه‌ی خویش را به نحو احسن انجام دهیم.

این‌جانب ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطر شهیدان هشت سال جنگ تحمیلی، هفته دفاع مقدس را به هم‌میهنان در سراسر گیتی شادباش می‌گویم و امیدوارم در سایه عنایات امام عصر (عج) و ره‌نمودهای رهبر فرزانه انقلاب، بتوانیم ایران اسلامی را به عزت، سربلندی و توسعه همه جانبه برسانیم.

حسن شاهرخی