به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان ، مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پارسیان در پیامی روز کارمند را به تمامی پرسنل متعهد منطقه ویژه اقتصادی پارسیان و همه کارمندان کشور تبریک گفت . متن پیام ایشان بدین شرح میباشد:

هفته اول شهریور ماه، مصادف با سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت نامگذاری شده است، تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی یادآور بزرگ مردانی است که خدمتگزاری بی ادعا؛ سیره، منش و روش آنان بود. شهیدان رجایی و باهنر نیز تجلی راستینی از روحیه خدمتگزاری به مردم اند، بی شک ترسیم نمایی دقیق از زندگی و دولت این دو شهید بزرگوار، می‌تواند الگوی خدمتگزاران مردم باشد تا در زندگی فردی و سیاسی خود به آنان، تأسی نمایند.

به یقین مسوولان در هر لباسی نماینده و خدمتگزار مردم هستند و راه دشواری در پیش دارند چرا که مسوولیت رسیدگی به مسایل و مشکلات مردم خواب را از چشم انسان می رباید و البته شیرینی این خدمت نیز در رضا و خوشنودی مردم است.

روز کارمند، تجلیل از انسان‌ های شایسته‌ای است که هدفشان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار است. آنان که همه همت و تلاششان، گشایش گره‌ های زندگی انسان‌ها، رفع مشکلات و ایجاد آرامش در جامعه است..

موفقیت منطقه ویژه اقتصادی پارسیان در گرو تلاش و توانمندی نیروهای متخصص، خلاق و مسئولیت پذیری است که همواره می کوشند تا در سیر حرکت سازمان به سوی چشم اندازهای تعیین شده، نقش مؤثری ایفاء نمایند و بی شک هر تلاش مضاعف و انگیزه افزون، گامی بلند خواهد بود برای نیل به تعالی سازمان به بار خواهد آورد که کام تمامی اعضای جامعه ذینفع را شیرین خواهد نمود.

عمران و آبادانی و ایجاد اشتغال و تاثیراتی که بر اقتصاد کلان کشور دارد هم سنگ عبادت است و بی شک هر قدمی که در راستای اهداف این منطقه برداشته می شود ثواب دنیوی و اخروی برای خدمتگزاران این مجموعه در پی خواهد داشت. اشتغال جوانان عزیز این مرز و بوم برای شخص اینجانب و کلیه همکارانم هدفی شیرین و لذت بخش است و در طول مدت خدمتگزاری در این سازمان ، با وجود همه سختی ها و مشکلات ، هر فرصت شغلی که ایجاد میشد خستگی و ناملایمات را یکسره محو میکرد و لذت کار و خدمت را صدچندان می نمود.

فرا رسیدن هفته دولت و یاد شهیدان خدمتگزار، رجایی و باهنر گرامی میدارم و برای مسوولان و کارگزاران مردم هوشمند و نجیب سربلندی و کامیابی آرزومندم وامیدوارم از فرصت خدمت به میهن عزیزمان که امروز برایمان مهیا شده است به گونه ای استفاده کنیم تا در آینده جوانان و نوجوانان و کودکان امروز ایران زمین با نظاره به دستاوردهای این منطقه با افتخار از ما یاد کنند.

حسن شاهرخی

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پارسیان