پرتال خبری منطقه ویژه اقتصادی پارسیان به نقل از شرکت فولاد هرمزگان، اقدامات شرکت فولاد هرمزگان در حمایت از ایتام و نیازمندان استان هرمزگان از سوی استاندار و مدیر کل کمیته امداد این استان مورد قدردانی قرار گرفت.

به گزارش روابط‌عمومی فولادهرمزگان، استاندار هرمزگان و مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) با اهدای لوحی به مهندس فرزاد ارزانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان از تلاش‌ها و مساعدت‌های این شرکت در راستای حمایت از نیازمندان و محرومین مورد حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) قدردانی کردند.

در لوح تقدیر دکتر همتی استاندار هرمزگان خطاب به مهندس ارزانی آمده است:

زیستن با هدف خدمت به خلق، موهبتی بزرگ است که نیکان روزگار همواره در پی آنند و دراین رهگذر هستند انسان های  متمایز با دیگران که خداوند افتخار خدمت را نصیب آنها فرموده است.

اکنون که درسایه عنایات باریتعالی در جهت نهادینه کردن فرهنگ احسان و نیکوکاری مشارکت داشته اید از تلاش های ارزشمندتان و همکاری موثرتان با نهاد کمیته امداد امام خمینی (ره) استان هرمزگان که نقش مهمی در همبستگی های اجتماعی و خدمت رسانی مطلوب تر به ایتام و نیازمندان داشته است، تقدیر و تشکر نموده و این توفیق بزرگ را خدمت شما تبریک عرض می نمایم .

امید است با استعانت از خداوند متعال همواره با دستان سخاوتمند، قلب رئوف و حسن نیت خویش در گسترش سنت های حسنه اسلامی موفق و موید باشید.

قابل ذکر است فولاد هرمزگان، در تامین سبد غذایی و کمک به معیشت ایتام ونیازمندان ، تامین کالای ضروری منزل مددجویان ، مشارکت در طرح مفتاح الجنه و دیدار از مدد جویان با کمیته امداد امام خمینی (ره) به مدت ۴ سال است که همکاری دارد.

گفتنی است شرکت فولاد هرمزگان، نقش برجسته‌ای در تحقق  مسئولیت های اجتماعی با نهادهای فرهنگی ، اجتماعی و سازمانهای حمایتی استان هرمزگان دارد.