به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان  جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان هرمزگان در تاریخ ۹۸/۲/۱۷ با معرفی سامانه ثبت نام  متقاضیان کار توسط مدیرکار و خدمات اشتغال منطقه ویژه  اقتصادی پارسیان در محل استانداری هرمزگان برگزار گردید.

نورالدین الیاسی مدیر کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه اقتصادی پارسیان در این جلسه بیان کرد:مدیریت کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه اقتصادی پارسیان به منظور ایجاد بانک اطلاعات شاغلین،شناسایی و تکمیل فرصت های شغلی اقدام به طراحی و راه اندازی سامانه ثبت نام  متقاضیان کار نموده است ، از این پس هم استانی های عزیزمان می توانند به آدرس    www.job.psez.ir   مراجعه کرده و ثبت نام نمایند.

الیاسی تصریح کرد: شهرستان پارسیان در آستانه یک توسعه بزرگ و تاریخی قرار دارد، زیر ساخت ها آماده شده است  و با توجه به افق به کارگیری ۳۰۰ هزار نیروی مستقیم و غیر مستقیم در پروژه های این منطقه اقتصادی علاقه مندان می توانند با ثبت نام در این سامانه و دریافت کد رهگیری در پروژه های مختلف مشغول فعالیت شوند.

در ادامه دکتر فریدون همتی، استاندار هرمزگان در نشست کارگروه تخصصی اشتغال استان هرمزگان با اشاره به هدف گذاری صورت گرفته برای ایجاد ۳۰ هزار شغل طی سال ۹۸ در هرمزگان، عنوان کرد: طبق تقسیم بندی صورت گرفته میان دستگاه های اجرایی این مشاغل در حوزه های مختلف از جمله صنعت، معدن و تجارت، کشاورزی، شرکت های دانش بنیان و سایر حوزه ها ایجاد خواهد شد.

استاندار هرمزگان تاکید کرد: اولویت ما ایجاد اشتغال و جذب نیروهای بومی و ماندگار استان هرمزگان می باشد.

همتی با بیان اینکه سال ۹۸ سالی بسیار ویژه محسوب می‌شود ، خاطرنشان کرد: در این سال تمامی مدیران و فرمانداران باید به طور تمام وقت پیگیر امور مختلف باشند تا بتوانیم بر مشکلات غلبه نموده و موفقیت های بزرگ را رقم بزنیم.

وی در پایان  اظهار داشت: یکی از مهمترین اقداماتی که مدیران باید در دستور کار قرار دهند تسریع در فرآیند صدور مجوز هاست تا شرایط برای فعالیت و اشتغالزایی توسط بخش خصوصی تسهیل شود.