به گزارش پرتال خبری منطقه ویژه اقتصادی پارسیان  به نقل از روابط عمومی فرمانداری پارسیان، جشن بزرگ تجلیل از مقام شامخ معلم با حضور دکتر میرزاد فرماندار شهرستان پارسیان ، عسکری زاده و قویدل معاون متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان و با حضور امام جمعه شهرستان پارسیان و جمعی از مسئولین و ائمه جمعه اهل سنت شهر دشتی ،کوشکنار و روستای ستلو در محل پارک شهر دشتی برگزار گردید .

فرماندار پارسیان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری ، گفت : یکی از بزرگترین کارهای که بشر میتواند انجام بدهد معلم بودن است .

نماینده عالی دولت: ضمن تبریک هفته معلم ، روز کارگر ، روز شورا و روز ملی خلیج فارس، گفت : همه ما بعنوان یک ایرانی به اعیاد توجه داریم ولی به روز ملی خلیج فارس تعصب خاصی داریم و این روز بزرگ را به تمام مردم شریف ایران و بویژه مردم شریف شهرستان پارسیان تبریک عرض میکنم.

دکتر میرزاد در پایان ضمن تقدیر و تشکر از بانیان این جشن ، بیان داشت : این مراسم به همت آقای مهرانی ریاست آموزش و پرورش و شهردار و شورای شهر دشتی توانستیم گوشه ای از تلاشها و زحمات معلمین بزرگوار و مدیریت آموزش و پرورش تجلیل بعمل آوریم .

لازم بذکر است در این مراسم علاوه بر تجلیل از معلمین نمونه شهرستان از مرحوم حاج اسماعیل کریمی اولین معلم مرد شهرستان و همچنین از سرکار خانم خدیجه ترکمان اولین خانم معلم شهرستان پارسیان توسط فرماندار محترم و مسئولین تجلیل بعمل آورده شد.