به نام خداوند لوح و قلم

سالگرد حماسه ۱۶ آذرماه سال ۱۳۳۲ یادآور دانشجویانی است که با خون پرثمر خود نهال استکبارستیزی و استقلال طلبی مردم ایران را آبیاری کرده و در تاریخ پرفراز و نشیب جنبش های دانشجویی در دهه های گذشته نقطه عطف بزرگی به وجود آوردند .
به یقین روز دانشجو یادآوری کوچکی است برای گرامیداشت جایگاه افرادی که با پیوند علم و عمل آینده درخشانی برای کشور رقم می زنند و از ثمره دیدگاه های برخواسته از مسئولیت پذیری آن ها پرچم توسعه و پیشرفت ایران اسلامی به اهتزاز در می آید .
امروز دانشجوی آگاه و پرنشاط که نسبت به مسائل روز جامعه حساس بوده و در کنار نگاه تیزبین علمی ، مطالبه گری از مسئولان را سرلوحه فعالیت های دانشجویی خود قرار دهد نوید حضور پررنگ جوانان در عرصه تصمیم سازی های فردای کشور را می دهد .
نگاه دولت و مجموعه وزارت صنعت،معدن و تجارت در منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان به عنوان یکی از قطب های جدید توسعه در جنوب غرب آسیا که نقش بارزی در ارتقا جایگاه ایران در معادلات اقتصادی منطقه ای دارد همواره بر اشتغالزایی پایدار از طریق به کارگیری نیروهای متخصص و کاردان در افق چشم انداز این منطقه اقتصادی استوار است که این مهم بستر مناسبی برای آینده شغلی دانشجویان سخت کوش امروز و متخصصان و مدیران فردا را در این نقطه از خاک میهن ایجاد می کند.
اینجانب ضمن پاسداشت یاد همه شهدای دانشجو این روز مهم را خدمت همه دانشجویان عزیز به خصوص دانشجویان دانشگاه های شهرستان پارسیان تبریک عرض میکنم و به عنوان یک مدیر اقتصادی که خود را از بدنه دانشگاه میدانم امیدوارم ثمرات پیوند عرصه صنعت و دانشگاه روز به روز بیشتر شود .